Contact

Maatschappelijke zetel
Katholieke Scholengroep RHIZO vzw

Burgemeester Nolfstraat 39
8500 Kortrijk
056 24 97 75
info@rhizo.be

  • Directeur financiën en marketing:
    Bert Verdru - 056 24 97 73


 

College Zwevegem
Sint-Niklaasstraat 22
8550 Zwevegem
056 73 00 60
college@rhizo.be
 
 
Esthetiekschool Kortrijk
Deken Camerlyncklaan 76
8500 Kortrijk
056 21 51 15
esthetiekschool@rhizo.be
 
 
Hotelschool Kortrijk
Rollegemknokstraat 27
8510 Kortrijk
056 25 87 41
hotelschool@rhizo.be
 
 
Kappersschool Kortrijk
Deken Camerlyncklaan 76
8500 Kortrijk
056 21 51 15
kappersschool@rhizo.be
 
 
Lyceum OLV Vlaanderen Kortrijk
Beverlaai 75
8500 Kortrijk
056 24 96 51
lyceum@rhizo.be
 
 
School voor mens & samenleving Kortrijk
eerste en tweede graad
Burgemeester Nolfstraat 35
8500 Kortrijk
056 22 33 21
mensensamenleving@rhizo.be
 
 
School voor mens & samenleving Kortrijk
derde graad | specialisatiejaren | se-n-se
Sint-Denijsestraat 36
8500 Kortrijk
056 22 43 12
mensensamenleving@rhizo.be
 
 
School voor mens & samenleving Kortrijk
Campus oost
Deken Camerlyncklaan 76
8500 Kortrijk
056 21 51 15
mensensamenleving@rhizo.be
 
 

Sportschool Kortrijk
Deken Camerlyncklaan 76
8500 Kortrijk
056 21 51 15
sportschool@rhizo.be
 

School voor verpleegkunde Kortrijk
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
056 28 06 00
verpleegkundekortrijk@viveshbo5.be
 
 
Secundaire Freinetschool 'TVIER Kortrijk
Burgemeester Nolfstraat 35
8500 Kortrijk
0496 06 77 03
informatie@tvier.be